Nauja Pradzia
line decor
Patirkime gyvenimo džiaugsmą iš naujo!
line decor

 Nova Vita


DANA Aljansas „Už Smegenis“

© teamplatinum 2010

 
 
YPATINGAS PASIŪLYMAS MOKYKLOMS!

Atgal

MokyklojeMes galime atvykti į jūsų mokyklą su sveikos gyvensenos programa!  Paskaitos apie sveiką gyvenseną yra tikrai įdomios ir naudingos.  Turime patirtį dirbti su įvairaus amžiaus mokiniais. 

Mūsų siūlomos temos:

1. Filipas sveikatos šalyje.
Programa pradinių klasių vaikams. Tai 5 dalių paskaitų ciklas su skaidrėmis apie žmogaus organizmą, sveikos gyvensenos principus, žalingus įpročius ir jų prevenciją, tarpusavio santykius ir t. t. vaikams suprantama kalba.

2.  Nematomas pasaulis.
Paskaita apie mikrobiologiją ir užkrečiamas ligas.  Šios temos tikslas yra supažindinti  klausytojus su asmeninės higienos svarba ir priemonėmis. Paskaitos metu demonstruojamas higienos ekspermentas su ultravioletine lempa. Galima adaptuoti bet kokio amžiaus mokiniams.

Ragavimas3.  Ir maistas ir vaistas?
Tai įdomi programėlė apie mitybą, ypač pradinėms klasėms. Joje mokiniai  supažindinami su mitybos piramide, pagrindiniais sveikos mitybos principais. Pagal galimybės taip pat šalia galime pravesti praktines sveiko maisto ruošimo klases, kartu gaminti ir ragauti pagamintus patiekalus 

4. Ar aš esu laisvas?
Programa su skaidrėmis vyresnių klasių vaikams apie priklausomybę nuo rūkymo.

5. Tostas į jūsų sveikatą? Ar tikrai?
Sunku įsivaizduoti šiandieninį gyvenimą be alkoholio. Kaip tai galėtų atrodyti? Pažvelkime kartu į alkoholio poveikį mūsų sveikatai, mūsų šeimai ir mūsų visuomenei.

6. O tai dūmas – tai gardumas!
Kokios paslaptingos jėgos glūdi tabako dūmuose, kurios taip lengvai suvysto ne tik vyrus, bet ir moteris bei paauglius. Kaip rūkymas įtakoja mūsų ir mūsų šeimos sveikatą. Kartu pažiūrėkime į kitą meduolio pusę.

Vyresnių klasių mokiniams taip pat galime pasiūlyti paskaitas apie tarpusavio santykius, streso kontrolę, emocijas ir savikontrolės ugdymą (žr. bendrą temų sąrašą)

 
     
Į pradžią | Paskaitos | Sveikos gyvensenos parodos | Sveikos gyvensenos programos | Lektoriai | Svečių knyga | Pasiulymas mokykloms | Kontaktai